Skip links

Hakkımızda

Doruk Hukuk & Danışmanlık

Hakkımızda

Doruk Hukuk ve Danışmanlık ulusal ve uluslararası sektörlerde faaliyet gösteren birçok gerçek ve tüzel kişiye hizmet vermektedir. Genç ve idealist hukukçuları yetiştirmek ve mesleğe kazandırmanın yanında eşitlikçi, erişilebilir ve adil bir adalet sistemine hizmet eden bir anlayış oluşturma misyonuna sahip olan Doruk Hukuk ve Danışmanlık hukuki ihtilafların çözümü hususunda faaliyet göstermekte olup, kurumsal yatırımlar ve finansal sözleşmelerin kurulması aşamasında ileride doğması muhtemel ihtilafları önlemek gayesiyle çalışmaları yapmaktadır. Doruk Hukuk ve Danışmanlık birçok farklı alanda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Edindiğimiz vizyon ile bilgi birikimi ve deneyimi birleştirerek, genç ve dinamik ekiple sorunlara çözüm odaklı bir yaklaşım getirerek tecrübelerimizi her geçen gün arttırmaya devam ettiriyoruz.

Bir ülkede adaletin varlığı kişinin kendini özgürce ifade etmesinden anlaşılır. Bir ülkede adaletsizliğin varlığı ise kişilerin başına buyruk davranışından anlaşılır. İyi insanlar sorunları önlemek için çaba sarf ederler.

Konfücyüs

Doruk Hukuk & Danışmanlık

Avukatlarımız

Türkiye genelinde Ankara merkezli profesyonel avukatlık hizmeti vermekteyiz.

MarIa Kamila

Product Designer

Sergej Graham

Android Developer

Erik Martinez

Señior Designer

Lorelle Clement

iOS Developer

Barney Steve

iOS Developer

Eva Margie

Product Designer